Cursussen
Basiscursus weven
Tijdens deze cursus leer je de basisbeginselen van het weven: hoe werkt een weefgetouw, hoe lees en maak je een bindingstekening en hoe weef jij jouw ontwerp? Je leert zelfstandig een weefgetouw op te zetten, een ontwerp te maken en dit om te zetten naar weefsels die je ook daadwerkelijk weeft. Desgewenst kan een tafelweefgetouw geleend worden.
Zaterdag 10.00- 12.30: 25 sept, 16 okt, 13 nov, 11 dec, 8 jan, 5 feb, 5 maart, 9 april
Woensdag 10.00- 12.30: 29 sept, 20 okt, 17 nov, 15 dec, 12 jan, 9 feb, 9 maart, 13 april
Meer technieken op vier schachten
Deze cursus is voor iedereen die een beetje ervaring heeft met weven en graag meer wil leren. Deze cursus is een verdieping in verschillende materialen, weeftechnieken en ontwerpen. Hierbij ligt bij de eerste lessen de nadruk op keperbindingen. Er zijn veel verschillende mogelijkheden, die leuk zijn om uit te proberen. Je kiest het materiaal, de kleuren en het werkstuk dat je wilt weven. Onder begeleiding werk je jouw ontwerp uit tot een uniek weefsel. Desgewenst kan een weefgetouw met vier schachten geleend worden.
Zaterdag 12.45- 15.15: 23 okt, 20 nov, 18 dec, 15 jan, 12 feb, 12 maart, 14 mei
Woensdag 10.00- 12.30: 22 sept, 13 okt, 4 nov, 8 dec, 5 jan, 2 feb, 2 maart, 6 april
Gevorderden cursus dubbelweven
Zaterdag 10.15- 12.30: 23 okt, 20 nov, 18 dec, 15 jan, 12 feb, 12 maart, 14 mei
Deze cursussen worden in het CKC in Zoetermeer gegeven, Leidse wallen no 80..
Cursuskosten: € 190,-
Opgeven voor een cursus: weeflap@gmail.com
Online weeflessen en weefles via ZOOM
Deze cursussen zijn in voorbereiding.
Heb je interesse stuur dan een mailtje naar weeflap@gmail.com
Digitale weefcursus
Iedere twee maanden ontvang je via de mail een interessant lespakket waarin je meer kunt ontdekken over kleur, weeftechnieken, ontwerpen en materialen.
Voor een compleet overzicht kijk onder het kopje Digitale weefcursus.
Kosten 90 euro per zes lessen.
Opgeven voor de cursus: weeflap@gmail.com